GÜNCEL

MALKARA BELEDİYESİ İLE AYK TEKNİK MUAYENE HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ ARASINDA ASANSÖRLERİN YILLIK KONTROLÜ İŞİ İÇİN PROTOKOL İMZALANDI

Malkara Belediyesi ile AYK Teknik Muayene Hizmetleri Anonim Şirketi arasında 11 Ocak 2018 Perşembe günü saat 9.30'da Belediye Başkanlığı Makamında 2018 yılı Malkara Belediyesi asansörlerin yıllık kontrolü işi için protokol imzalandı.

Gerçekleştirilen imza törenine; Malkara Belediye Başkanı Ulaş YURDAKUL, AYK Teknik Muayene Hizmetleri Anonim Şirketi Bölge Sorumlusu Yüksel YAVUZ, AYK Teknik Muayene Hizmetleri Anonim Şirketi Malkara Denetçisi Tansel DÖNMEZ, Malkara Belediyesi Personelleri, Elektrik-Elektronik Mühendisi Mesut FİLCAN ve Makine Teknikeri Gökhan TOPALOĞULLARI katıldı.

Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve AYK Teknik Muayene Hizmetleri Anonim Şirketi Bölge Sorumlusu Yüksel YAVUZ'un attığı imzalar ile birlikte 2018 yılında Malkara Belediyesi sınırları içerisinde bulunan binalardaki asansörlerin muayene ve kontrol hizmet işini yapacaklardır.

İmza altına alınan protokol ile ilgili her iki taraf da olumsuz bir değerlendirme yapmadığı sürece sözleşme aynı şartlarda otomatik olarak 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir.

 

Haber Kaynak: Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü