GÜNCEL

MALKARA BELEDİYE AKADEMİSİ YETİŞKİN MÜZİK GRUBU KONSERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Malkara Belediye Akademisi Yetişkin Müzik Grubu tarafından türkülerin yer aldığı konser 14 Mayıs 2018 Pazartesi akşamı saat 20.30'da Malkara Kültür Sarayı'nda gerçekleştirildi.

Yetişkin Müzik Grubu Konserine; Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Nazif Balcı ve vatandaşlar katıldı.

Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul konser öncesi yapmış olduğu konuşmasında; “Bu güzel müzik ziyafetini sunacak Belediye Akademimizin Yetişkin Müzik Grubu ile sizlerle birlikteyiz. Gerçekten ciddi emek verilerek hazırlanmış bir akşam. Yoğun mesai harcayıp bize bu akşamı yaşattıkları için kendilerine teşekkür ediyorum. Sizlere de bu akşam bizlerle olduğunuz için teşekkür ediyorum. Belediye Akademisi bizlerin en çok önemsediği projelerden bir tanesi. Özellikle her konuşmamda üstünde duruyorum. Malkaralı hemşerilerimin siyasi, sosyal, ekonomik farklılıkların ortadan kaldırıp hemşerilik bilincinde hemşerilerimizi buluşturacak bir tesis. Ben şimdiye kadar tanınmamış hemşerilerimi de basın ve sizlerin aracılığıyla Akademimize davet ediyorum. Bütün kış hazırlandılar, çalıştılar, ciddi bir emek harcadılar. Hepsine sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum.” dedi.

Malkaralı vatandaşlar tarafından beğeni toplayan Yetişkin Müzik Grubunun seslendirdiği birbirinden güzel türküler ile son buldu.

Yetişkin Müzik Grubu Konseri sonunda Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, yoğun bir emeğin ardından bizlere çok güzel anılar yaşattılar. Emeklerine, nefeslerine, yüreklerine sağlık diyerek çiçeği Yetişkin Müzik Grubu solisti Didem Soğancılar'a takdim etti.

 

Haber Kaynak: Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü