GÜNCEL

MALKARA KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİNDEN BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL'A NEZAKET ZİYARETİ

Malkara Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Hasibe Hatip ve Malkara Kent Konseyi Kadın Meclisi Yürütme Kurulu Üyeleri 13 Şubat 2020 Perşembe günü saat 11.00'de başkanlık makamında Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'a nezaket ziyaretinde bulundular.

Ziyarette; Belediye Meclis Üyeleri Nuran Başkütük, Birsen Karataş ve Malkara Kent Konseyi Başkanı Hasan Akçay da yer aldı.

Malkara Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Hasibe Hatip planlanan projeler ve yapılan çalışmalar hakkında görüşülen konuları Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'a anlatıp, kendisiyle görüş alışverişinde bulundular.

Malkara Kent Konseyi Kadın Meclisine kapılarının her zaman açık olduğunu belirten Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; Malkara Kent Konseyi Kadın Meclisinin projelerini önemsiyoruz. Kadın elinin dokunuşlarıyla güzel ilçemiz Malkara'yı daha da güzel yapmayı hedefliyoruz. Malkara Kent Konseyi Kadın Meclisinin çok önemli projelere imza atacağına inanıyorum. Malkara Belediyesi olarak elimizden gelen bütün desteği vereceğiz.” diyerek düşüncelerini belirtti.

Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul Malkara Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Hasibe Hatip ve Yürütme Kurulu Üyelerine gerçekleştirmiş oldukları ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyetini dile getirip, teşekkür etti.

Haber Kaynak: Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü