GÜNCEL

MALKARA İLÇE KAYMAKAMI KEREM SÜLEYMAN YÜKSEL MALKARA KENT KONSEYİ ÜYELERİNİ ZİYARET ETTİ

Malkara İlçe Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel, 8 Eylül 2020 Salı günü saat 14.30'da Malkara Belediyesi'ne gelerek 5393 sayılı Belediye Kanununun 76 sayılı maddesi gereğince kent yaşamında; kent vizyonunun ve hemşehrilik bilincinin geliştirilmesi, kentin hak ve hukukunun korunması, sürdürülebilir kalkınma, çevreye duyarlılık, sosyal yardımlaşma, dayanışma, saydamlık, hesap sorma, hesap verme, katılım ve yerinden yönetim ilkelerini hayata geçirmeyi benimseyerek gönüllülük esasına istinaden kurulan Malkara Kent Konseyi Üyelerini ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyarette; Malkara Belediye Başkan Yardımcısı Nuran Başkütük, Malkara Kent Konseyi Başkanı Hasan Akçay ve Malkara Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyeleri yer aldı.

Malkara Kent Konseyi Başkanı Hasan Akçay, Malkara İlçe Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel'e ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti belirterek, Malkara'da yürütülen çalışmalar ve yapılması planlanan projeler hakkında bilgiler verip fikir alışverişinde bulundular.

Malkara İlçe Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel ise Malkara Kent Konseyi Başkanı Hasan Akçay ve ekibine çalışmalarında başarılar diledi.

Haber Kaynak: Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü