GÜNCEL

MALKARA BELEDİYESİ’NDE KURBAN BAYRAMI DOLAYISIYLA BAYRAMLAŞMA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Malkara Belediyesinde, 9 Ağustos 2019 Cuma günü saat 16.00'da belediye binası önünde mübarek Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma gerçekleştirildi.

Bayramlaşma Programına; Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Belediye Meclis Üyeleri Nuran Başkütük, Birsen Karataş, Ahmet Tezcan, Recai Örs, Bahadır Uysal, Gökhan Doğan, Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Özer, Ersin Kaçar, birim müdürleri ve belediye personelleri katıldı.

Programda Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul yapmış olduğu konuşmasında; “Değerli çalışma arkadaşlarım, birlikte geçirdiğimiz 12inci bayramımız. Elli üç bin hemşehrimizin yaşamındaki kaliteyi artırmak ve kolaylaştırmak adına  yapmış oldukları çalışmalardan dolayı tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Artan bir hizmet kalitesiyle güzel ilçemiz Malkara'ya hizmet etmeye devam edeceğiz. Umuyorum ki bu bayram bir çok sorunun ve sıkıntının giderileceği bir bayram olur.  Mübarek Kurban Bayramımız ülkemize barış, huzur ve mutluluk getirsin.  İnşallah ayrıştırmaların son bulduğu ve herkesin eşit haklara sahip olduğu nice bayramlarda hep birlikte oluruz. Bu duygu ve düşüncelerle tüm personellerimizin ve Malkaralı hemşehrilerimin mübarek Kurban Bayramını kutluyorum.” dedi.

Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'un temenni ve dileklerini iletmesinin ardından tüm personele hediyelerini takdim etmesiyle bayramlaşma programı son buldu.

Haber Kaynak: Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü