GÜNCEL

MALKARA BELEDİYESİ İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLARA YARDIM ELİNİ UZATMAYA DEVAM EDİYOR

Malkara Belediyesi tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik yapılan yardımlar kapsamında, 10 Temmuz 2019 Çarşamba günü saat 15.00'de sosyal medya aracılığıyla Belediyemize başvuruda bulunan Ahmetpaşa Mahallesindeki ihtiyaç sahibi vatandaşa tekerlekli sandalye Belediye Meclis Üyesi Nuran Başkütük tarafından teslim edildi.

İhtiyaç sahibi vatandaşların daima yanında olduklarını belirten Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul;“ İhtiyaç sahibi hemşehrimiz sosyal medya aracılığı ile Belediyemize başvurarak talebini iletti. Talep üzerine hızlı bir şekilde görevli personelimiz tarafından kaza geçiren ve yürümekte zorluk çeken Ahmetpaşa Mahallesindeki hemşehrimize tekerlekli sandalyeyi Belediyemiz olarak teslim ettik. Hemşehrilerimizin her koşulda yanlarında olarak sıkıntılarını ve mutluluklarını paylaşmaya devam edeceğiz. Hemşehrilerimiz bize iletmek isteği her türlü istek, şikayet ve önerilerini bizlere 7 gün 24 saat 444 59 42 numaralı çağrı merkezinden, sosyal medya hesaplarımızdan ve hizmet masası uygulamamızdan bizlere ulaştırabilirler. “Birimiz Hepimiz, Hepimiz Malkara’mız İçin” sloganı ile hemşehrilerimizin her zaman yanındayız. ” dedi.

İhtiyaç sahibi Ahmetpaşa Mahallesi sakini ise göstermiş oldukları duyarlılıktan dolayı, Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'a ve Belediye Meclis Üyesi Nuran Başkütük'e teşekkür etti.

Haber Kaynak: Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü