GÜNCEL

MALKARA BELEDİYESİ ESNAFIN KADİR GECESİNİ VE 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLADI

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ile Malkara Belediyesi personelleri, bin aydan daha hayırlı olan mübarek Kadir Gecesi ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 101. yılı sebebiyle 19 Mayıs 2020 Salı günü ilçe merkezinde bulunan tüm esnafları ziyaret ettiler.

Ziyaretlerde; Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve Malkara Belediyesi personelleri ilçe merkezinde bulunan tüm esnafların Kadir Gecesini ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutlayarak, kandil simidi ve Türk Bayrağı hediye ettiler.

Kadir Gecesi’nin bütün İslam âlemi ve insanlığın huzuruna vesile olması temennisinde bulunan Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, “Kadir Gecesi ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 101. yılı sebebiyle kandil simitlerini ve Türk Bayrağımızı esnaflarımıza hediye ettik. Kadir Gecesinin Malkara’mıza, ülkemize ve tüm İslam Âlemine sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyor ve şimdiden Ramazan Bayramınızı kutluyorum.” dedi.

Esnaflar, kandil simidi ve Türk Bayrağı dağıtımından memnun kaldıklarını belirterek Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a teşekkürlerini sundular.

Haber Kaynak: Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü