GÜNCEL

MALKARA BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL SİYASİ PARTİ BAŞKALARI VE TEMSİLCİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Uluslararası Hoşgörü Günü olması sebebiyle Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 16 Kasım 2019 Cumartesi günü saat 9.30'da ilçede faaliyet gösteren Siyasi Parti Başkanları ve Temsilcileri ile kahvaltı programında bir araya geldi.

Halk Park'ta düzenlenen kahvaltı programında; AK Parti Malkara İlçe Başkanı Gökhan Şentürk, CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan, MHP Malkara İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Yontar, Belediye Meclis Üyeleri Bahadır Uysal, Hasan Efe, CHP Malkara İlçe Kadın Kolları Başkanı Neslihan Kökten ve CHP Malkara İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Akkaya, Malkara Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Murat Gürbüz ve Yasin Kurt yer aldı.

Malkara'nın çıkarları ve menfaatleri doğrultusunda siyasi partilerin ve ilçe yöneticilerinin birbirlerine karşı hoşgörülü olmaları gerektiğini belirten Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul;“Bugün Uluslararası Hoşgörü Günü olması sebebiyle ilçemizin kalkınmasında pay sahibi olan siyasi parti başkanları ve yöneticileri ile bir araya geldik. Hemşehrilerimize hizmet götürme konusunda çalışan bizler, birbirimize karşı olabildiği kadar hoşgörülü olmamız lazım. Çünkü hoşgörü, insanlığın kurtuluşunu sağlayacak en büyük erdemdir.“ diyerek kahvaltı programına katılan siyasi parti başkanlarına ve temsilcilerine teşekkür etti.

Haber Kaynak: Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü