GÜNCEL

MALKARA BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL’DAN ŞEHİT ANNELERİNE ANLAMLI ZİYARET

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve eşi Seda Yurdakul, Anneler Günü öncesi 8 Mayıs 2020 Cuma günü Koronavirüs tedbirleri kapsamında sosyal mesafe kuralları çerçevesinde şehit annelerini ziyarette bulundular.

Yapmış olduğu anlamlı ziyaretlerde Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, aziz vatan için canlarını feda eden şehitlerimizin bizlere emaneti olan annelerimizi evlerinde ziyaret edip, Anneler Günü'nü kutlayarak hediyelerini takdim etti.

Koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında sosyal mesafe kuralları çerçevesinde gerçekleştirdiği ziyaretlerde Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Koronavirüs salgını nedeniyle zor günlerden geçiyoruz. Birbirimizi gözeterek ve birbirimize sahip çıkarak bu zor günleri inşallah birlikte aşacağız. Bizler her zaman sizlerin yanınızdayız. Sizler bizlere bu vatan uğruna seve seve canını feda eden şehitlerimizin emanetisiniz. Annelerimiz hoşgörünün, merhametin, saf bilginin tükenmez kaynağıdır. Annelik, başka hiçbir duyguyla karşılaştırılamayacak kadar çok yüce ve karşılık beklemeden verilen tek sevgi kaynağıdır. Fikren ve bedenen sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde büyük bir sorumluluk üstlenen annelerimize ne kadar hizmet edersek edelim borcumuzu ödeyemeyiz. Bu özel günde başta şehit annelerimiz ve tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, ebediyete intikal etmiş annelerimizi de rahmetle anıyorum.” diyerek düşüncelerini ifade etti.

Ziyaret edilmekten mutluluk duyduklarını dile getiren şehit anneleri, gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve eşi Seda Yurdakul’a teşekkür ettiler.

Haber Kaynak: Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü