GÜNCEL

MALKARA BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL CHP MALKARA İLÇE BAŞKANLIĞI'NIN DÜZENLEDİĞİ KAHVALTI PROGRAMINA KATILDI

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 14 Şubat 2020 Cuma günü saat 10.00'da CHP Malkara İlçe Başkanlığı tarafından 65 yaş üstü vatandaşlar için organize edilen kahvaltı programına katıldı.

Sevgililer Günü sebebiyle Yaman Peynircilikte düzenlenen kahvaltı programında; CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan, CHP Malkara İlçe Kadın Kolları Başkanı Neslihan Kökten, Yaman Peynircilik Ortağı Tevfik Yamanoğlu ve 65 yaş üstü vatandaşlar yer aldı.

Kahvaltı programında konuşma yapan CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan; “Bugün 14 Şubat Sevgililer Günü. Bir ömrü sevgiyle geçiren siz değerli hemşehrilerimizi aramızda görmekten mutluluk duyduk. Siz değerli büyüklerimize sevgiyle geçireceğiniz uzun ömürler diliyorum. Ayrıca bizleri ağırlayan Yaman Peynircilik Ortağı Tevfik Yamanoğlu'na çok teşekkür ediyorum.” dedi.

CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan'ın ardından konuşma yapan Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Bugün uzun yıllar sevgilerini birbirleriyle paylamış değerli büyüklerimizle beraberiz. Sizlerin birikim ve tecrübeleri bizler için çok önemli. Hayatın belirli noktalarında sizin gibi hayat tecrübesi olan büyüklerimize ihtiyacımız oluyor. Sizlerde hayatın sizlere kattığı tecrübeyle bizlere yardımcı oluyorsunuz. Sizler hep hayatımızda var olun. Bizlerde sizlerin tecrübelerinden yararlanalım. Sizlere sevgiyle geçireceğiniz mutlu, sağlıklı ve sevgi dolu uzun ömürler diliyor, 14 Şubat Sevgililer Günü'nüzü kutluyorum. Bizleri misafir eden Yaman Peynircilik Ortağı Tevfik Yamanoğlu'na da misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Kahvaltı öncesi CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan misafirleri kapıda karşılayarak çiçek takdiminde bulundu.

Haber Kaynak: Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü