GÜNCEL

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI PARTİ SÖZCÜSÜ VE CHP TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ FAİK ÖZTRAK'TAN MALKARA BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL'A ZİYARET

CHP Genel Başkan Yardımcısı, Parti Sözcüsü ve CHP Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak, 11 Eylül 2019 Çarşamba günü saat 11.00'de Malkara Belediyesi'ne gelerek Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'u makamında ziyaret etti.

Ziyarette; Şarköy Belediye Başkanı Alpay Var, CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan, Belediye Meclis Üyeleri Nuran Başkütük, Birsen Karataş, Ersan Tepe, Volkan Soğancılar, Bahadır Uysal, Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Özer, Ersin Kaçar, CHP Malkara İlçe Kadın Kolları Başkanı Neslihan Kökten, CHP Malkara İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Akkaya ve CHP Malkara İlçe Teşkilatı Üyeleri yer aldı.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “CHP Genel Başkan Yardımcısı, Parti Sözcüsü ve CHP Tekirdağ Milletvekili Faik Öztrak ağabeyimin belediyemizi ziyaret etmesi bizleri son derece mutlu etti. Kendisine belediyemizin projeleri ve çalışmaları hakkında bilgiler verdik. Malkara'ya yaptığımız yatırımlarda kendisinin katkısı çok büyük. Hemşehrimiz olan Faik Öztrak ağabeyimin bundan sonraki süreçlerde de yapacağımız yatırımlarda bizlere destek vereceğinden hiç şüphemiz yok. Kendisine gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı teşekkür ederim.” dedi.

Haber Kaynak: Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü