GÜNCEL

BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL PAZARCI ESNAFININ VE VATANDAŞLARIN KURBAN BAYRAMINI KUTLADI

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 10 Ağustos 2019 Cumartesi günü Kurban Bayramı sebebiyle Pazartesi pazarının kurulduğu alana kurulan pazarı ziyaret edip pazarcı esnafının ve vatandaşların kurban bayramı kutladı.

Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'a, Belediye Meclis Üyeleri Nuran Başkütük ile Birsen Karataş, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Özer, Zabıta Müdürü Emrah Özsoybaş, Malkara Kent Konseyi Başkanı Hasan Akçay ve CHP Malkara İlçe Kadın Kolları Başkanı Neslihan Kökten eşlik etti.

Vatandaşlarla bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu belirten Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul;“ Kurban Bayramı arifesinde kurulan pazarı ziyaret edip, pazarcı esnafımızın ve vatandaşlarımızın mübarek Kurban Bayramını kutladık. İlçemizde kurulan semt pazarları pazarcı esnafımız açısında önem arz etmekte. Hemşehrilerimiz Malkaralı esnaflarımızdan alışveriş yaparlarsa, hem esnafımızı kalkındırırız hem de ilçe ekonomimize katkı sağlarız. Tüm hemşehrilerime ve esnafımıza hayırlı pazarlar diliyor, mübarek Kurban Bayramlarını kutluyorum.“ dedi

Haber Kaynak: Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü