GÜNCEL

BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL KADIN HAKLARI GÜNÜ’NDE DÜZENLENEN KAHVALTI PROGRAMINDA KADINLARLA BİR ARAYA GELDİ

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Kadın Hakları Günü ve Türk Kadınına Seçme ve Seçilme Hakkının verilişinin 84. Yıl dönümü dolayısıyla 5 Aralık 2018 Çarşamba günü saat 10.00’da Halk Park‘ta kadınlarla düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi.

Gerçekleştirilen kahvaltı programında; CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan, Belediye Meclis Üyeleri Nuran Başkütük, Selma Şentürk, Selma Yalçın, Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Nurdan Altay Güngör, ADD Malkara Şube Başkanı Lerzan Baykal, Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi Aynur Çeşmeliler, Malkara Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi Meclis Üyesi Fatma Ayvaz ve Geçmiş Dönem Belediye Meclis Üyesi Hatice Kaya yer aldı.

5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü ve Türk Kadınına Seçme ve Seçilme Hakkının verilişinin 84. Yıl dönümü olması sebebiyle gerçekleştirilen kahvaltı programında Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Kadın hakları açısından yasalarca elde edilen haklar kadar, kadının gelişmesini engelleyen zihinlerdeki düşünce yapılarını değiştirebilmeyi başarabildiğimiz yarınlar temennisiyle, tüm kadınlarımızın Kadın Hakları Günü’nü kutluyorum.” dedi.

Hatırlanmaktan ve kahvaltı programında ağırlanmaktan dolayı büyük mutluluk duyduklarını belirten kadınlar, Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'a memnuniyetlerini dile getirip teşekkür ederek,  çalışmalarında başarılar dilediler.

Haber Kaynak: Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü