GÜNCEL

BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL DİSK'İN KURULUŞUNUN 53. YILI DOLAYISIYLA MALKARA BELEDİYESİ DİSK TEMSİLCİLİĞİNE ZİYARETTE BULUNDU

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 13 Şubat 2020 Cuma günü saat 10.00'da Disk Genel İş Sendikasının (DİSK) 53. kuruluş yıl dönümü sebebiyle Malkara Belediyesi DİSK Genel İş Sendikası İş Yeri Temsilcisi Erol Elgün’e belediye ek hizmet binasında yer alan DİSK temsilciliği odasında ziyarette bulundu.

Ziyarette; Sendika üyeleri de yer aldı.

Türkiye Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu’nun kuruluşunun 53. yılı dolayısıyla Malkara Belediyesi DİSK Genel İş Sendikası İş Yeri Temsilcisi Erol Elgün’ü tebrik eden Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Bizim önceliğimiz her zaman personelimizdir. Her çalışanımızın emeğine ve alın terine saygı duyan bir yönetim anlayışına sahibiz. Onların refah seviyesini yükseltmek, uygun bir yaşam düzeyine ulaşmalarını sağlamak için üzerimize düşen görevi yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Amacımız hep birlikte Malkara’mıza en iyi hizmeti vermek. Tüm sendika yöneticileri ve üyelerine çalışmalarında başarılar diliyorum.” diyerek Malkara Belediyesi DİSK Genel İş Sendikası İş Yeri Temsilcisi Erol Elgün’e hediye takdim edip, DİSK'in kuruluşunun 53. yılını kutladı.

Malkara Belediyesi DİSK Genel İş Sendikası İş Yeri Temsilcisi Erol Elgün gerçekleştirdiği ziyaret için Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Haber Kaynak: Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü