GÜNCEL

BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL'DAN TÜRK KADINLAR BİRLİĞİ MALKARA ŞUBESİNE ZİYARET

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Türk Kadınlar Birliği'nin kuruluşunun 96. yıl dönümü sebebiyle 7 Şubat 2020 Cuma günü saat 15.00'te Türk Kadınlar Birliği Malkara Şubesine giderek Kadınlar Birliği Malkara Şube Başkanı Belma Özsoy ve Yönetim Kurulu Üyelerine ziyarette bulundu.

Ziyarette; Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Özer’de yer aldı.

Gerçekleştirdiği ziyarette konuşma yapan Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “ Bugün Malkara’mız için üzücü bir gün. İstanbul’da ki uçak kazasında ne yazık ki genç kardeşimizi kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Gerçekten çok zor bir durum. Allah hiçbir anne babaya evlat acısı yaşatmasın.

Kadınlarımız bizler için çok önemli. Özellikle köydeki kadınlarımızın aile ekonomisine katkı sağlayacak projeler üzerinde çalışıyoruz. Kadınlarımızın da tam anlamıyla hayata ortak olduğu daha güzel, daha iyi yarınlarda buluşuruz. Biraz buruk bir kutlama olacak ama Türk Kadınlar Birliği'nin kuruluşunun 96. Yılı kutlu olsun.” diyerek Türk Kadınlar Birliği Malkara Şube Başkanı Belma Özsoy'a hediye takdim etti.

Türk Kadınlar Birliği Malkara Şube Başkanı Belma Özsoy ve Yönetim Kurulu Üyeleri kendilerini unutmayan Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a ve Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Özer’e teşekkür ettiler.

Haber Kaynak: Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü