GÜNCEL

BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL’DAN ÇARŞI ESNAFINA VE VATANDAŞLARA ZİYARET

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 8 Ekim 2018 Pazartesi günü 10.00 ile 13.00 saatleri arasında çarşı bölgesindeki esnafa hayırlı işler dileyip, çarşıda dolaşan vatandaşlarla sohbet etti.

Ziyarette; Belediye Başkan Yardımcıları Bahaettin Cömert ve Celal Yılmaz da yer aldı.

Gerçekleştirdiği yoğun çalışma maratonu içerisinde bulduğu her fırsatta esnafla ve vatandaşlarla bir araya gelen Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, esnaf ve vatandaşlar ile sohbeti esnasında şehir merkezinin daha yaşanabilir ve daha modern bir görünüme kavuşturmak için çalışmaların aralıksız devam ettiğini belirtti.

Ayrıca ziyaretler esnasında esnafın ve vatandaşlardan gelen soruları yanıtlayan Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, dilek ve temennileri dinledi.

Esnaf ve vatandaşlar, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a Malkara’ya yaptığı hizmetlerden dolayı duydukları memnuniyetlerini belirtip, çalışmalarında başarılar dilediler.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve Bahaettin Cömert vatandaşlarla sohbetin ardından şehir merkezi içerisinde devam eden yol çalışmalarını yerinde incelediler.

Haber Kaynak: Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü