GÜNCEL

BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL BASIN MENSUPLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 24 Temmuz 2020 Cuma günü saat 09.30'da Gazeteciler ve Basın Bayramı olması sebebiyle Malkara'da görev yapan basın mensuplarıyla Halk Park’ta düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi.

Düzenlenen kahvaltı programında; Ak Parti İlçe Başkanı Gökhan Şentürk ve basın mensupları yer aldı.

Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul kahvaltı programında yapmış olduğu konuşmada; “24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı sebebiyle ilçemizde faaliyet gösteren Basın Mensuplarımızla bir araya geldik. Basın meslek ilkelerine sıkı sıkıya bağlı olan, doğru bilgiyi hızlı ve tarafsız bir şekilde büyük fedakârlıkla halkımıza ulaştıran, fikri, kamerası ve kalemi hür olarak üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getiren yerel ve yaygın tüm basın kuruluşları ve mensuplarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutlarım.

Basın mensuplarımız ile yaptığımız kahvaltıya Ak Parti İlçe Başkanımız Gökhan Şentürk'te kahve molasında bizlere eşlik etti. Hoş sohbeti için kendisine teşekkür ederiz. Malkara'mız için siyasi ayrım gözetmeksizin hemşehrilerimize hizmet etmeye devam edeceğiz.” diyerek düşüncelerini belirtti.

Haber Kaynak: Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü