GÜNCEL

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KADİR ALBAYRAK VE BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL MALKARA'DA YAPILAN ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİLER

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir ALBAYRAK ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş YURDAKUL, 12 Şubat 2018 Pazartesi günü Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Malkara Belediyesi'nin devam eden çalışmalarını yerinde incelediler.

Yapılan incelemelerde; Malkara İlçe Başkanı Hülya ERTAN, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Danışmanları Neşat ERDOĞAN, Şeref ÇETİN, Malkara Belediye Meclis Üyeleri Nuran BAŞKÜTÜK, Recai ÖRS, CHP Malkara İlçe Kadın Kolları Başkanı Neslihan KÖKTEN ve CHP Malkara İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut YENİCELİ de yer aldı.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, yapımına hızla devam edilen Çok Amaçlı Kapalı Pazar Yeri, Aile Yaşam Merkezi ve Et Kombina Tesisi çalışmalarını yerinde incelediler.

İncelemeler esnasında Malkara Belediye Başkanı Ulaş YURDAKUL, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir ALBAYRAK'a devam eden çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Yapılan incelemelerin ardından Hacıevhat Mahallesi ve Çavuşköy Mahallesinde bulunan kahvehanelere de uğrayan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir ALBAYRAK ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş YURDAKUL, mahalle sakinleri ile sohbet edip istek ve şikâyetlerini dinleyerek Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Malkara Belediyesi'nin çalışmaları, projeleri ve yatırım planları hakkında detaylı bilgiler verdiler.

Hacıevhat Mahallesi ve Çavuşköy Mahallesi sakinleri Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir ALBAYRAK ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş YURDAKUL'a yaptıkları çalışmalardan duydukları memnuniyetlerini dile getirerek, çalışmalarında başarılar diledi.

 

Haber Kaynak: Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü