GÜNCEL

BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL HAYRABOLU BELEDİYE BAŞKANI FEHMİ ALTAYOĞLU'NA ZİYARETTE BULUNDU

Malkara Belediye Başkanı Ulaş YURDAKUL,  12 Ocak 2018 Cuma günü saat 16.00'da Hayrabolu Belediyesi'ne giderek Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi ALTAYOĞLU'na başkanlık makamında ziyarette bulundu.

Gerçekleştirdiği ziyarette Malkara Belediye Başkanı Ulaş YURDAKUL, Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi ALTAYOĞLU'na Malkara Belediyesi'nin devam eden çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler verdi.

Sohbet eşliğinde samimi bir ortamda geçen ziyarette Başkanlar Malkara ve Hayrabolu ile ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulunup,  yerel yönetimler ve genel ülke siyaseti üzerine bir süre sohbet ettiler.

Ziyaretin ardından Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi ALTAYOĞLU, Malkara Belediye Başkanı Ulaş YURDAKUL'a Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nin ve Hayrabolu Belediyesi'nin Hayrabolu'da yapımına devam ettiği projelerini yerinde gezdirerek, çalışmalar hakkında detaylı bilgiler verdi.

Gerçekleştirdiği ziyaret için duyduğu memnuniyeti dile getiren Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi ALTAYOĞLU, Malkara Belediye Başkanı Ulaş YURDAKUL'a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş YURDAKUL ise kendisine gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi ALTAYOĞLU'na teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.